Great things in business are never done by one person. They’re done by a team of people.

Steve Jobs

Nasi klienci

Innline stanowi przykład właściwej współpracy z klientem. Firmę wyróżnia rzadka na naszym rynku umiejętność dotrzymywania terminów i zorientowanie na potrzeby klienta. Pełne profesjonalizmu podejście do współpracy, duże doświadczenie, elastyczność oraz pomoc w każdej chwili to nieocenione atuty pracowników firmy potwierdzające ich rzetelność i otwartość.

Marta Deredas, Studion Fit O’Clock w Łodzi

Podsumowując całokształt współpracy z firmą INWELL sp. z o.o. mogę ją gorąco polecić jako POLSKIEGO producenta sprzętu do treningów EMS oraz dystrybutora sprzętu fitness.

Grzegorz Białek, Time For Fit Lublin

Od początku podjęcia decyzji o założeniu własnego studia EMS, wiedziałam, że dobry wybór maszyny to kluczowa sprawa. Zrobiłam rzetelny research dostępnych urządzeń na rynku i każde z nich zweryfikowałam po kątem najważniejszych dla mnie parametrów. Urządzenie Innwell okazało się po prostu najlepsze – ma nowoczesny design, intuicyjny panel, świetne kombinezony, mocne odczuwanie impulsów oraz bezprzewodowe połączenie. Nie bez znaczenia jest też fakt, że jest to Polska marka. Uważam, że powinniśmy wspierać naszą gospodarkę, ponieważ dzięki temu wkładamy pieniądze do naszych polskich rodzin i ich domów. Przecież nasze studia EMS to też Polskie, lokalne firmy.

Kinga Grodzka, EMSESSION Studio, Warszawa

Oferowana przez InnLine technologia EMS pomogła mi zrealizować marzenia o własnym biznesie i zwielokrotnić wydajność treningów oraz bazę i zadowolenie klientów, z którymi na co dzień trenuję. Ponadto na każdym etapie transakcji i współpracy z firmą Innwell / InnLine otrzymywałem odpowiedni support, dzięki czemu nie czułem się pozostawiony samemu sobie, ale pewnie i bezpiecznie. Serdecznie polecam.

Wiesław Adamski – Body Fit In Gorzów Wielkopolski

Profesjonalne podejście, niezwodny produkt i co najważniejsze wspólna wizja doprowadziła nas do współpracy. I to był strzał w dziesiątkę. Od roku czasu prowadzimy studio z treningami EMS z wielkim powodzeniem. Wszelkie sprawy są załatwiane sprawnie i bez zarzutu. Bardzo duże wsparcie w zakresie informacji i marketingu co daje poczucie spokoju biznesowego. Z całą pewnością polecamy współpracę z firmą Innline EMS.

Kalinowski Damian – VictoryBody