/ Support

Profesjonalne wsparcie

Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie

Call Center

Konsultacje – handlowe oraz związane z obsługą urządzenia

Aktualizację urządzenia

Producent zapewnia stałe i darmowe aktualizowanie oprogramowania

Serwis

Szybki i profesjonalny serwis producenta. Twoje urządzenie w sprawdzonych rękach.

Materiały marketingowe

Dla nowych klientów zapewniamy wszelkie niezbędne materiały reklamowe

Najczęściej zadawane pytania

Dla kogo EMS?

Trening EMS jest skierowany dla osób nastawionych na uzyskanie rezultatów w krótki czasie. Stosowany również prze sportowców jaki i osoby rozpoczynające swoją przygodę ze sportem

Zalecany jest również dla osób w okresie rehabilitacji i rekonwalescencji ponieważ nie ma zewnętrznego obciążenia na stawy.

Czy EMS jest bezpieczny?

Jest to trening bezpieczny dla Twojego organizmu, stosowany do wielu lat w fizjoterapii a od kilku lat z powodzeniem w fitnessie.

Jak długo i często można trenować?

Z uwagi na super kompensację mięśni zalecany jest trening 2 – 3 razy tygodniowo gdzie jednostka treningowa trwa maksymalnie 30 minut.

Jakie rezultaty osiąga się dzięki treningom EMS?

W zależności od wybranego programu i założonego celu efekty mogą być zróżnicowane. Dzięki treningom EMS Innline możemy rozbudować masę mięśniową, redukować tkankę tłuszczową, ujędrniać skórę, poprawić wytrzymałość i siłę jak i również możemy stosować metodę EMS jako zmniejszenie bolesności po treningowej zarówno po dużym wysiłku jak i treningu EMS. Trening EMS można traktować również jako formę rehabilitacyjną.

Czy są badania medyczne dotyczące EMS?

Tak, można znaleźć wiele publikacji dotyczących skuteczności EMS. Innline wraz z Uniwersytetem Medyczny również opublikował badania EMS.
EMS – Badanie otyłości – LINK
EMS – Bóle pleców i kręgosłupa – LINK

Kiedy widoczne są pierwsze efekty?

Treningi EMS są osobniczo uzależniony od uwarunkowań danego organizmu, natomiast pierwsze efekty można już zauważyć po kilku treningach.

Wyniki badań dotyczących EMS

Otyłość a EMS

Bóle pleców i kręgosłupa a EMS